Producenci

Bagażniki rowerowe na hak o solidnej konstrukcji

Przy wyborze bagażnika najbardziej liczy się jego trwałość. Warto więc postawić na modele o stalowej konstrukcji, które są odporne na wgniecenia, zarysowania oraz uderzenia, a także szereg czynników atmosferycznych. Dzięki temu przewożone 2 rowery (a nawet i więcej!) utrzymają stabilność niezależnie od warunków panujących na trasie.

Wytrzymałość bagażników gwarantują profesjonalni producenci. W naszej ofercie można znaleźć produkty najbardziej uznanych marek: Atera, Inter Pack, Menabo, Peruzzo i Thule. Ich bagażniki rowerowe na hak zostały docenione przez tysiące klientów na całym świecie.

Kolejnym ważnym aspektem jest komfort użytkowania. Bagażnik rowerowy na hak nie powinien utrudniać prowadzenia ani korzystania z samochodowego bagażnika. Dlatego w asortymencie znajdują się platformy ze specjalnym mechanizmem odchylania, a także składanym pałąkiem, który pozwala bezproblemowo przechowywać bagażnik na 2 rowery po zakończeniu użytkowania.

 

Czytaj więcej

Ile rowerów jednocześnie można wziąć?

Posiadamy modele, które spokojnie pomieszczą 2, 3, a nawet 4 rowery. Tak wiele jednośladów nie pomieści żaden bagażnik dachowy. Dlatego też produkty na hak mieszczące 4 lub 3 rowery są tak chętnie wybierane przez większe rodziny. Dzięki temu wyjazd za miasto przestaje wydawać się kłopotliwy.

Model na 2 rowery jest oczywiście lżejszy od swoich większych odpowiedników. Jednak waga nie różni się aż tak znacząco. W każdym przypadku mowa o bardzo lekkiej konstrukcji. Dzięki temu możliwość stanowi przewożenie większej liczby jednośladów. 4 rowery z całą pewnością nie obciążą tyłu samochodu w taki sposób, aby utrudnić prowadzenie. Nie należy jednak przekraczać dozwolonej przez producenta prędkości (ok. 130 km/h). Bezpieczeństwo to podstawa, a bagażnik na 4 lub 3 rowery zapewnia je w najwyższym stopniu. Przewożony ładunek może zostać dodatkowo zabezpieczony przez zestaw akcesoriów, takich jak systemy antykradzieżowe czy regulowane prowadnice.

Więcej informacji o bagażnikach rowerowych na hak można otrzymać podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego, do czego serdecznie zapraszamy.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl