Producenci

Praktyczne i wytrzymałe uchwyty rowerowe

Oferujemy solidne, funkcjonalne uchwyty rowerowe od renomowanych producentów, takich jak Taurus, Thule, Mont Blanc, Inter Pack oraz innych. Są one proste w montażu i obsłudze. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór artykułów różniących się między sobą m.in. wagą, przekrojem ramy roweru czy dodatkowymi funkcjonalnościami. Proponujemy uchwyty na dach z wmontowanymi systemami antykradzieżowymi rowerów, jak również samego bagażnika. Niektóre wersje posiadają w komplecie adaptery do rowka „T”.

Najwyższą jakość sprzedawanych towarów potwierdzają odpowiednie certyfikaty i atesty wydawane przez niezależne laboratoria, m.in. CityCrash oraz TÜV. Każdy uchwyt samochodowy do roweru jest objęty kilkuletnią gwarancją.

 

Czytaj więcej

Uchwyt rowerowy na dach każdego samochodu

W asortymencie mamy modele uchwytów rowerowych mocujących sprzęt za koło, ramę albo widelec. W zależności od wersji pozwalają one przewozić różne typy rowerów, zarówno klasyczne, używane na co dzień modele miejskie, lekkie kolarzówki, jak też profesjonalne, ciężkie (o wadze do 20 kg) wersje górskie. Prezentowane artykuły skutecznie zabezpieczają przewożony sprzęt przed upadkiem, zniszczeniem, a równocześnie nie blokują dostępu do klapy bagażnika. Cechują się przy tym stylowym, eleganckim wyglądem.

Uchwyty na dach mogą być montowane w różnych rodzajach i modelach samochodów. Dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowych, trwałych tworzyw (aluminium, stal, tworzywo) oraz sprawdzonych rozwiązań technologicznych, rowery pozostają na swoim miejscu nawet w przypadku wyboistych, krętych dróg. Sprawdzą się z powodzeniem podczas wyjazdów w góry. Są przystosowane do szybkiej jazdy z prędkością nawet 120-130 km/h. Ich przemyślana konstrukcja wymusza optymalne ustawienie jednośladu. Uchwyty samochodowe do roweru wyposażono w przekładane ramiona pozwalające na łatwą, wygodną obsługę sprzętu z obu stron dachu. Wybrane wersje posiadają zamontowane systemy dostosowujące siłę zacisku, co zabezpiecza rower przed uszkodzeniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl