Producenci

Trwałe bagażniki samochodowe

Rowerowy bagażnik samochodowy na dach bywa narażony na działanie wielu niekorzystnych czynników atmosferycznych. Znajdujący się w naszej ofercie bagażnik dachowy bazowy – niezależnie od modelu – jest zabezpieczony przed korozją oraz silnym promieniowaniem UV. Ponadto wyróżnia się wytrzymałością na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne wynikające z uderzeń drobnych ciał stałych unoszących się na wietrze podczas szybkiej jazdy. Gwarantujemy, że bagażnik na dach samochodu nie zniszczy się nawet po wielu latach użytkowania.

Uniwersalny i bezpieczny bagażnik na rowery

Dostępne w naszym sklepie produkty zostały stworzone z lekkich, a jednocześnie wytrzymałych materiałów. W ten sposób są w stanie zagwarantować bezpieczeństwo przewożonych rowerów, a także samych pojazdów. Bagażniki samochodowe nie powinny bowiem zbyt mocno ingerować w konstrukcję auta. Z kolei łatwy montaż jest wymagany, aby zapewnić bezpieczną obsługę w każdych warunkach. Dzięki przemyślanej konstrukcji, bagażnik na dachy samochodów nie sprawią nikomu problemów w użytkowaniu.

 

Czytaj więcej

Bagażniki bazowe od liderów w branży

Zdecydowaliśmy się udostępnić produkty pochodzące od zaufanych dostawców. Bagażnik dachowy bazowy marki CAM czy Whispbar należy do ścisłej światowej czołówki. Nasi klienci mają więc pewność zakupu profesjonalnego sprzętu, który nie zepsuje się po pierwszym rodzinnym wyjeździe. Bagażniki samochodowe uznanej marki to także gwarancja najkorzystniejszego stosunku ceny do jakości. Za fachowo wykonany produkt nie trzeba przepłacać, czego najlepszym dowodem są proponowane przez nas bagażniki bazowe CAM oraz Whispbar. Pod tym względem są wręcz bezkonkurencyjni.

Jak wybierać bagażnik dachowy bazowy?

Belki na dach samochodu należy dopasowywać do marki posiadanego pojazdu. Ponadto istotny jest jego model, rok produkcji i wersja nadwozia. Dopiero po skompletowaniu tych informacji można bez ryzyka zamówić bagażniki bazowe. W asortymencie znajdują się produkty dostosowane do najpopularniejszych marek samochodów: Fiata, Mercedesa, Skody, Toyoty, Renaulta oraz wielu innych.

Istnieją też modele, które można dopasować niezależnie od wymienionych czynników. Uniwersalny bagażnik na rower sprawdzi się w większości przypadków dzięki specjalnym punktom montażu. Należy je dobrać pod kątem szerokości dachu i odległości między relingami.

Oczywiście służymy też pomocą przy wyborze. Na pytania dotyczące oferty bagażników samochodowych na dach odpowiemy drogą mailową bądź telefoniczną. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl