Producenci

Przy pakowaniu się na dłuższy wyjazd znaczenie ma każdy cm² miejsca w aucie. Samochód nie zawsze pomieści wszystkie potrzebne rzeczy i wtedy pomocą służy bagażnik dachowy Inter Pack. Zwiększa pojemność bagażową pojazdu, a jednocześnie go nie obciąża. Oferujemy klientom różne typy bagażników, w tym rowerowe na dach, platformy na więcej niż jeden rower oraz boxy dachowe. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Baza bagażnika dachowego – niezbędny element wyjazdu

Miłośnicy podziwiania piękna okolicy z rowerowego siodełka mają wybór – mogą skorzystać z usług wypożyczalni albo zabrać ze sobą własne rowery. Osoby, które dysponują hakiem holowniczym, zwykle zamawiają wersję na hak, a ci, którzy go nie posiadają, decydują się na bagażnik dachowy Inter Pack.

W naszym można kupić zarówno bagażnik, jak i potrzebne akcesoria. W ofercie dostępna jest baza bagażnika dachowego, bagażniki do pojazdów z punktami montażu, montowane na relingu dachowym lub zintegrowanym oraz wersje do aut z gołym dachem. Ułatwiamy precyzyjne dopasowanie bagażnika dachowego do modelu samochodu.

 

Czytaj więcej

Inter Pack Quattro – w sam raz dla rodziny

Klientom preferującym wożenie rowerów z tyłu pojazdu polecamy bagażnik Inter Pack z prostym montażem na haku. Platforma wyróżnia się mocną konstrukcją i niską wagą, a jej przymocowanie nie wymaga użycia narzędzi. Ponadto wymiary umożliwiają umieszczenie jej (po złożeniu) w większości bagażników samochodowych. To bardzo przydatne w sytuacji, gdy właściciele nie chcą pozostawiać uchwytu na haku w obawie przed kradzieżą lub uszkodzeniem.

Oferujemy warianty na dwa, trzy lub cztery rowery. Wszystkie, włącznie z największym, Inter Pack Quattro, wyposażono w system odchylania platformy. Dzięki temu nie trzeba zdejmować rowerów, aby dostać się do bagażnika auta. Sprzęt pozytywnie przeszedł testy statyczne i dynamiczne. Inter Pack Quattro pomieści różne typy rowerów, w tym modele dziecięce.

Zachęcamy do przejrzenia oferty. Zapewniamy, że u nas znajdziesz bagażnik Inter Pack, który spełni wszystkie indywidualne oczekiwania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl