Producenci

Funkcjonalne bagażniki Taurus

Bagażniki Taurus to funkcjonalne konstrukcje, które pomagają zmienić czasowo pojemność i zastosowanie samochodu. Można montować je na pojazdach, które stale poruszają się w ruchu miejskim. Mocując do relingów box Taurus, zyskujemy większą pojemność bagażową. Przyda się to szczególnie podczas wakacyjnych oraz weekendowych tras. W tej grupie produktów można znaleźć także bagażniki, które ułatwiają przewóz jednośladów.

Sięgnij po pojemny box dachowy Taurus

Box dachowy Taurus jest jednym z elementów, bez którego trudno wyobrazić sobie długą podróż. Wszystkie produkty zaprojektowane są z myślą o szybkim montażu do relingów dachowych, a także minimalnym wpływie na aerodynamikę pojazdu. Każdy box dachowy Taurus wykonano z materiałów, które zapewniają mu odporność na szkodliwe czynniki atmosferyczne. Dzięki temu bez obaw można pozostawić samochód na otwartym parkingu bez zadaszenia.

 

Czytaj więcej

Wybierając box Taurus, można zdecydować się na produkt o różnej pojemności, co pozwala dostosować go do wielkości samochodu oraz własnych potrzeb. Bagażniki mają estetyczny kształt i formę, dzięki czemu nie psują ogólnego wyglądu samochodu. Szczególnie efektowny jest model Taurus xtreme 400 x, który można zamontować nawet do samochodów sportowych czy limuzyn.

Bagażniki Taurus do przewozu rowerów

Sporo osób podczas urlopu wybiera aktywny wypoczynek. Jedną z form takiej aktywności może być jazda na rowerze. Wszystkie osoby, które lubią długie wycieczki rowerowe, powinny zainteresować rowerowe bagażniki Taurus. Funkcjonalne konstrukcje są przystosowane do pewnego i bezpiecznego przewozu jednośladów.

Jednym z wariantów produktów dostępnych w tej grupie jest bagażnik dachowy Taurus. Taką konstrukcję można zamontować do relingów dachowych za pomocą standardowych uchwytów lub specjalnych adapterów. Lekka aluminiowa konstrukcja, z jakiej wykonane są bagażniki Taurus, umożliwia przewożenie rowerów o różnej wielkości i ciężarze. Trwale utrzymuje konstrukcję, dzięki czemu rower nie chwieje się podczas jazdy.

Bagażnik dachowy Taurus to nie jedyna konstrukcja ułatwiająca przewóz rowerów. Innym wariantem są bagażniki Taurus montowane do tylnego zderzaka. Wykonuje się je głównie ze stali i aluminium, a ich umiejscowienie w minimalnym stopniu wpływa na pogorszenie komfortu prowadzenia samochodu. W zależności od potrzeb na tym modelu można przewieźć nawet cztery rowery jednocześnie. Bagażniki rowerowe wyposażone są w zabezpieczenia od kradzieży, co pozwala bezpiecznie pozostawić samochód na parkingu podczas przerw w trasie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl